Slavia International Cup 2017
21. - 23. dubna 2017
Mezinárodní turnaj pro kategorii U15
International youth tournament U15

Hrací plán / výsledky

Slavia International Cup 2017

Skupina A


Zápas Skóre
21.4.2017 14:00 Hřiště 1
Jiangsu Suning FC MŠK Žilina
0 - 1
21.4.2017 14:00 Hřiště 2
West Ham United FC AKA St. Pölten
1 - 0
21.4.2017 14:00 Hřiště 3
SK Slavia Praha Čínský národní tým
0 - 0
21.4.2017 16:00 Hřiště 2
Jiangsu Suning FC West Ham United FC
0 - 2
21.4.2017 16:00 Hřiště 3
MŠK Žilina SK Slavia Praha
1 - 1
21.4.2017 16:00 Hřiště 1
Čínský národní tým AKA St. Pölten
2 - 0
22.4.2017 09:00 Hřiště 3
AKA St. Pölten Jiangsu Suning FC
2 - 1
22.4.2017 09:00 Hřiště 2
MŠK Žilina Čínský národní tým
2 - 0
22.4.2017 10:00 Hřiště 2
West Ham United FC SK Slavia Praha
0 - 1
22.4.2017 14:30 Hřiště 2
SK Slavia Praha Jiangsu Suning FC
7 - 0
22.4.2017 14:30 Hřiště 1
MŠK Žilina AKA St. Pölten
2 - 0
22.4.2017 14:30 Hřiště 3
Čínský národní tým West Ham United FC
0 - 0
22.4.2017 16:30 Hřiště 1
Jiangsu Suning FC Čínský národní tým
0 - 2
22.4.2017 16:30 Hřiště 3
West Ham United FC MŠK Žilina
1 - 0
22.4.2017 16:30 Hřiště 2
AKA St. Pölten SK Slavia Praha
0 - 4

Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 SK Slavia Praha 5 3 2 0 13+12 11
2 West Ham United FC 5 3 1 1 4+3 10
3 MŠK Žilina 5 3 1 1 6+4 10
4 Čínský národní tým 5 2 2 1 4+2 8
5 AKA St. Pölten 5 1 0 4 2-8 3
6 Jiangsu Suning FC 5 0 0 5 1-13 0
Tým 1 2 3 4 5 6
1 Logo SK Slavia Praha - 1:0 1:1 0:0 4:0 7:0
2 Logo West Ham United FC 0:1 - 1:0 0:0 1:0 2:0
3 Logo MŠK Žilina 1:1 0:1 - 2:0 2:0 1:0
4 Logo Čínský národní tým 0:0 0:0 0:2 - 2:0 2:0
5 Logo AKA St. Pölten 0:4 0:1 0:2 0:2 - 2:1
6 Logo Jiangsu Suning FC 0:7 0:2 0:1 0:2 1:2 -

Skupina B


Zápas Skóre
21.4.2017 15:00 Hřiště 1
Shanghai Greenland Shenhua FC Český národní tým
0 - 1
21.4.2017 15:00 Hřiště 2
Beijing Guoan FC AC Sparta Praha
0 - 2
21.4.2017 15:00 Hřiště 3
Málaga FC HNK Hajduk Split
2 - 1
21.4.2017 16:00 Hřiště 2
Shanghai Greenland Shenhua FC Beijing Guoan FC
0 - 0
21.4.2017 16:00 Hřiště 3
Český národní tým Málaga FC
0 - 1
21.4.2017 16:00 Hřiště 1
HNK Hajduk Split AC Sparta Praha
1 - 3
22.4.2017 10:00 Hřiště 3
AC Sparta Praha Shanghai Greenland Shenhua FC
3 - 0
22.4.2017 11:00 Hřiště 2
Český národní tým HNK Hajduk Split
1 - 0
22.4.2017 11:00 Hřiště 3
Beijing Guoan FC Málaga FC
0 - 1
22.4.2017 15:30 Hřiště 2
Málaga FC Shanghai Greenland Shenhua FC
1 - 1
22.4.2017 15:30 Hřiště 1
Český národní tým AC Sparta Praha
5 - 0
22.4.2017 15:30 Hřiště 3
HNK Hajduk Split Beijing Guoan FC
0 - 0
22.4.2017 17:30 Hřiště 1
Shanghai Greenland Shenhua FC HNK Hajduk Split
0 - 1
22.4.2017 17:30 Hřiště 3
Beijing Guoan FC Český národní tým
2 - 1
22.4.2017 17:30 Hřiště 2
AC Sparta Praha Málaga FC
1 - 0

Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 AC Sparta Praha 5 4 0 1 9+3 12
2 Málaga FC 5 3 1 1 5+2 10
3 Český národní tým 5 3 0 2 8+5 9
4 Beijing Guoan FC 5 1 2 2 2-2 5
5 HNK Hajduk Split 5 1 1 3 3-3 4
6 Shanghai Greenland Shenhua FC 5 0 2 3 1-5 2
Tým 1 2 3 4 5 6
1 Logo AC Sparta Praha - 1:0 0:5 2:0 3:1 3:0
2 Logo Málaga FC 0:1 - 1:0 1:0 2:1 1:1
3 Logo Český národní tým 5:0 0:1 - 1:2 1:0 1:0
4 Logo Beijing Guoan FC 0:2 0:1 2:1 - 0:0 0:0
5 Logo HNK Hajduk Split 1:3 1:2 0:1 0:0 - 1:0
6 Logo Shanghai Greenland Shenhua FC 0:3 1:1 0:1 0:0 0:1 -
Čas Skupina Tým domácí Tým hosté Hřiště Výsledek
        Neděle 23. 4. 2017
9:00 Jiangsu Suning Hajduk Split 2  1:0
9:00 AKA St.Pölten Shanghai Shenhua 3  0:4
10:00 Čínský národní tým Český národní tým 2  0:1
10:00 MŠK Žilina Beijing Guoan 3 3:1
11:00 West Ham United AC Sparta Praha 2  2:1
11:00 SK Slavia Praha Málaga FC 3  1:2
  Přestávka na oběd 11:00 – 14:00  
14:00 o 11.místo Hajduk Split AKA St.Pölten 3  2:0
14:00 o 9.místo Jiangsu Suning Shanghai Greenland Shenhua 2 1:2 PK
15:00 o 7.místo Čínský národní tým Beijing Guoan 3  0:1
15:00 o 5.místo MŠK Žilina Český národní tým 2 0:1
16:00 o 3.místo SK Slavia Praha AC Sparta Praha Eden Aréna 1:0 PK
17:00 o 1.místo West Ham United Málaga FC Eden Aréna 1:0 PK
18:00  Vyhlášení výsledků  

Fair Play Cup 2016

Pátek 9. 12., hala Eden

Skupina A  Skupina B
1. SK Slavia Praha 1. AC Sparta Praha
2. Bohemians 1905 2. FC Zbrojovka Brno
3. HNK Hajduk Split 3. Gyori ETO FC
4. AS Trenčín 4. MŠK Žilina

 

Zápas Čas  Skupina Utkání Výsledek
č.1 8.30 A 1-4 SK Slavia Praha – AS Trenčín  9:3
č.2 8.55 B 1-4 AC Sparta Praha – MŠK Žilina 8:1
č.3 9.20 A 2-3 Bohemians 1905 – HNK Hajduk Split 8:6
č.4 9.45 B 2-3 Gyori ETO FC – FC Zbrojovka Brno 3:7
č.5 10.10 A 1-3 SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 6:0
č.6 10.35 B 1-3 AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno 3:1
č.7 11.00 A 2-4 Bohemians 1905 – AS Trenčín 6:0
č.8 11.25 B 2-4 Gyori ETO FC – MŠK Žilina 6:2
č.9 11.50 A 1-2 SK Slavia Praha – Bohemians 1905 4:2
č.10 12.15 B 1-2 AC Sparta Praha – Gyori ETO FC 6:4
č.11 12.40 A 3-4 HNK Hajduk Split – AS Trenčín 6:4
č.12 13.05 B 3-4 Zbrojovka Brno – MŠK Žilina 11:3
č.13 13.30  3A – 4B HNK Hajduk Split – MŠK Žilina  8:2
č.14 13.55  3B – 4A Györi ETO FC – AS Trenčín 5:7
č.15 14.20  1A – 2B SK Slavia Praha – Zbrojovka Brno  5:3
č.16 14.45  1B – 2A AC Sparta Praha – Bohemians 1905 4:7
č.17 15.15  o 7.- 8. MŠK Žilina – Györi ETO FC 6:5
č.18 15.45  o 5.- 6. AS Trenčín – HNK Hajduk Split 2:7
č.19 16.15  o 3.-4. AC Sparta Praha – Zbrojovka Brno 6:2
č.20 16.45  o 1.-2. SK Slavia Praha – Bohemians 1905 6:2

17.15 Vyhlášení výsledků

Sobota 10. 12., UMT Eden

Skupina A  Skupina B
1. SK Slavia Praha 1. AC Sparta Praha
2. AS Trenčín 2. MŠK Žilina
3. Gyori ETO FC 3. HNK Hajduk Split
4. FC Zbrojovka Brno 4. Bohemians 1905

 

Zápas Čas  Hřiště Utkání Výsledek
č.1 9.20 1 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno  2:0
č.2 9.20 2 AC Sparta Praha – Bohemians 1905 1:3
č.3 9.50 1 AS Trenčín – Gyori ETO FC 1:0
č.4 9.50 2 MŠK Žilina – HNK Hajduk Split 1:6
č.5 10.20 1 SK Slavia Praha – Gyori ETO FC 3:0
č.6 10.20 2 AC Sparta Praha – HNK Hajduk Split 1:2
č.7 10.50 1 AS Trenčín – FC Zbrojovka Brno 0:3
č.8 10.50 2 MŠK Žilina – Bohemians 1905 1:2
č.9 11.20 1 SK Slavia Praha – AS Trenčín 1:2
č.10 11.20 2 AC Sparta Praha – MŠK Žilina 4:2
č.11 11.50 1 Gyori ETO FC – FC Zbrojovka Brno 0:6
č.12 11.50 2 HNK Hajduk Split – Bohemians 1905 4:1
č.13 13.00  3A – 4B AS Trenčín – MŠK Žilina 2:1
č.14 13.00  3B – 4A AC Sparta Praha – Györi ETO FC 3:0
č.15 13.30  1A – 2B FC Zbrojovka Brno – Bohemians 1905 4:1
č.16 13.30  1B – 2A HNK Hajduk Split – SK Slavia Praha 2:0
č.17 14.00  o 7.- 8. Györi ETO FC – MŠK Žilina 1:0p
č.18 14.00  o 5.- 6. AS Trenčín – AC Sparta Praha 5:2
č.19 14.30  o 3.-4. SK Slavia Praha – Bohemians 1905 2:0
č.20 14.30  o 1.-2. FC Zbrojovka Brno – Hajduk Split 1:2

15.00 Vyhlášení výsledků

Memoriál Josefa Bicana

SOBOTA – dopoledne

Zápas Čas Skupina Soupeři Výsledek
č.1 8:30 A 6-1 SK Slavia Praha – Bohemians 1905  6:3
č.2 8:55 A 5-2 Panathinaikos-Hajduk Split 3:5
č.3 9:20 A 4-3 AS Trenčín- Zbrojovka Brno 1:7
č.4 9:45 A 6-2 Bohemians 1905 – Hajduk Split 3:3
č.5 10:10 A 1-3 SK Slavia Praha– Zbrojovka Brno 2:2
č.6 10:35 A 5-4 Panathinaikos – AS Trenčín 3:2
č.7 11.00 A 6-3 Bohemians 1905 – Zbrojovka Brno 2:2
č.8 11.25 A 2-4 Hajduk Split- AS Trenčín 3:2
č.9 11.50 A 1-5 SK Slavia Praha – Panathinaikos 8:3
č.10 12.15 A 4-6 AS Trenčín – Bohemians 1905 4:4
č.11 12.40 A 3-5 Zbrojovka Brno – Panathinaikos 7:3
č.12 13.05 A 2-1 Hajduk Split – SK Slavia Praha 3:7

SOBOTA – odpoledne

Zápas Čas Skupina Soupeři Výsledek
č.13 13:30 B 6-1 ETO Gyor – AŠK Žilina  0:6
č.14 13:55 B 5-2 FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha 3:5
č.15 14:20 B 4-3 Hradec Králové – Sigma Olomouc 3:9
č.16 14:45 B 6-2 ETO Gyor – AC Sparta Praha 1:12
č.17 15:10 B 1-3 MŠK Žilina – Sigma Olomouc 3:5
č.18 15:35 B 5-4 FC Viktoria Plzeň – Hradec Králové 3:7
č.19 16.00 B 6-3 ETO Gyor – Sigma Olomouc 2:13
č.20 16.25 B 2-4 AC Sparta Praha – Hradec Králové 3:7
č.21 16.50 B 1-5 MŠK Žilina – FC Viktoria Plzeň  6:2
č.22 17.15 B 4-6 Hradec Králové – ETO Gyor 12:2
č.23 17.40 B 3-5 Sigma Olomouc – FC Viktoria Plzeň 7:4
č.24 18.05 B 2-1 AC Sparta Praha – MŠK Žilina 4:2

NEDĚLE – dopoledne

Zápas Čas Skupina Soupeři Výsledek
č.25 8:30 A 5-6 Panathinaikos – Bohemians 1905  4:7
č.26 8:55 A 4-1 AS Trenčín – SK Slavia Praha 1:6
č.27 9:20 A 3-2 Zbrojovka Brno – Hajduk Split 3:4
č.28 9:45 B 5-6 FC Viktoria Plzeň – ETO Gyor 7:3
č.29 10:10 B 4-1 Hradec Králové – MŠK Žilina 3:9
č.30 10:35 B 3-2 Sigma Olomouc – AC Sparta Praha 1:3
č.31 11.00 o 11. místo AS Trenčín – ETO FC Györi  9:1
č.32 11.30  o 9. místo Panathinaikos Soccer School – FC Viktoria Plzeň 6:10

NEDĚLE – odpoledne

Zápas Čas Soupeři Výsledek
č.33 12.00 čtvrtfinále 1 – SK Slavia Praha – Hradec Králové  3:5
č.34 12.30 čtvrtfinále 2 – Sigma Olomouc – Zbrojovka Brno  5:0
č.35 13.00 čtvrtfinále 3 – Hajduk Split – MŠK Žilina 2:3p
č.36 13.30 čtvrtfinále 4 – AC Sparta Praha – Bohemians 1905 3:0
č.37 14.00 semifinále o 5-8.místo – SK Slavia Praha – Brno 5:4p
č.38 14.30 semifinále o 5-8. místo – Hajduk Split – Bohemians 1905 6:3
č.39 15.00 semifinále  o 1-4. místo – Hradec Králové – Sigma Olomouc 2:1
č.40 15.30 semifinále o 1-4 .místo – MŠK Žilina – AC Sparta Praha  1:4
č.41 16.00 zápas o 7. místo – FC Zbrojovka Brno – Bohemians 1905 3:2p
č.42 16.30 zápas o 5. místo – SK Slavia Praha – Hajduk Split  5:3
č.43 17.00 zápas o 3. místo – Hradec Králové – MŠK Žilina 2:4
č.44 17.30 finále – Sigma Olomouc – AC Sparta Praha 2:3

18:15 Vyhlášení výsledků turnaje

Slavia International Cup

Základní skupiny – 29. 3. 2016

Kategorie U11

Skupina A

Čas Zápas Hřiště Výsledek
09:20 Beijing Guoan – SK Slavia Praha hřiště 1  1:6
14:00 Reprezentace ČR – Juventus FC hřiště 1 2:3
15:00 Beijing Guoan – Reprezentace ČR hřiště 3 3:9
16:00 Slavia Praha – Juventus FC hřiště 3 2:1
17:00 Juventus FC – Beijing Guoan hřiště 3 9:0
18:00 Slavia Praha – Reprezentace ČR hřiště 1 6:0

 

Skupina B

Čas Zápas Hřiště Výsledek
09:20 Shanghai Youth – AC Sparta Praha hřiště 3  0:2
14:00 MŠK Žilina – HNK Hajduk Split hřiště 3 0:2
15:00 Shanghai Youth – MŠK Žilina hřiště 1 3:3
16:00 AC Sparta Praha – HNK Hajduk Split hřiště 1 0:2
17:00 Shanghai Youth – HNK Hajduk Split hřiště 1 1:2
18:00 AC Sparta Praha – MŠK Žilina hřiště 3 3:0

 

Kategorie U12

Skupina A

Čas Zápas Hřiště Výsledek
09:20 Beijing Guoan – SK Slavia Praha hřiště 2  0:8
14:00 Reprezentace ČR – Juventus FC hřiště 2 0:3
15:00 Beijing Guoan – Reprezentace ČR hřiště 4 2:7
16:00 Slavia Praha – Juventus FC hřiště 4 0:0
17:00 Juventus FC – Beijing Guoan hřiště 4 4:0
18:00 Slavia Praha – Reprezentace ČR hřiště 2 1:3

 

Skupina B

Čas Zápas Hřiště Výsledek
09:20 Shanghai Youth – AC Sparta Praha hřiště 4  1:2
14:00 MŠK Žilina – HNK Hajduk Split hřiště 4 0:1
15:00 Shanghai Youth – MŠK Žilina hřiště 2 0:1
16:00 AC Sparta Praha – HNK Hajduk Split hřiště 2 3:0
17:00 Shanghai Youth – HNK Hajduk Split hřiště 2 1:2
18:00 AC Sparta Praha – MŠK Žilina hřiště 4 4:0

 

Zápasy o umístění – 31. 3. 2016

Kategorie U11

Čas Zápas Hřiště Výsledek
9:00 reprezentace ČR – MŠK Žilina hřiště 1 1:2
9:00 Shanghai Youth – Beijing Guoan hřiště 3 11:0
10:00 Slavia – Sparta hřiště 1 1:2
10:00 Hajduk Split – Juventus FC hřiště 3 4:0

 

Kategorie U12

Čas Zápas Hřiště Výsledek
9:00 SK Slavia Praha – Shanghai Youth hřiště 2 1:2
9:00 MŠK Žilina – Beijing Guoan hřiště 4 3:0
10:00 Juventus FC – Hajduk Split hřiště 2 3:0
10:00 Sparta – reprezentace ČR hřiště 4 1:1(1:3 PK)

 

Zápasy o konečné umístění
Kategorie U11:
11:00 Zápas o 7. místo: reprezentace ČR – Beijing Guoan 5:2
12:00 Zápas o 5. místo: MŠK Žilina – Shanghai Youth 0:2
13:00 Zápas o 3. místo: Slavia – Juventus 6:1
14:00 Finále: Hajduk Split- Sparta 4:1

Kategorie U12
11:00 Zápas o 7 . místo: Slavia – Beijing Guoan 6:2
12:00 Zápas o 5. místo: Shanghai Youth – MŠK Žilina 0:0 (8:7 po PK)
13:00 Zápas o 3. místo: Hajduk Split – Sparta 3:0
14:00 Finále: Juventus – reprezentace ČR 3:0

 

Pravidla turnaje

1.Hraje se podle pravidel FAČR a tohoto rozpisu.

2. Kategorie:

  • U12 (narozeni po 1.1.2004 a mladší)
  • U11 (narozeni po 1.1.2005 a mladší)

3. Každý tým je povinen předložit soupisku družstev s uvedením jména hráče, čísla hráče a data narození. Na požádání je tým povinen předložit pasy pro kontrolu totožnosti hráčů.

4. Počet hráčů: Na soupisce může mít každý tým 15 hráčů. Hraje se systémem 7+1 na polovině hrací plochy 60m dlouhé a 50m široké

5. Systém turnaje: 8 týmů je rozděleno do 2 skupin A a B po 4 týmech, kde každý tým odehraje 3 zápasy. Týmy, které se umístí na 3. a 4. místě v základní skupině budou hrát o konečně umístění 5.-8.místo křížovým způsobem (3.skupiny A – 4. skupiny B), poražení z těchto zápasů budou hrát o konečné 7.místo a vítězové těchto zápasů budou hrát o konečné 5.místo. Týmy, které se umístí na 1. a 2. místě v základní skupině budou hrát o konečně umístění 1.-4.místo křížovým způsobem (1.skupiny A – 2. skupiny B), poražení z těchto zápasů budou hrát o konečné 3.místo a vítězové těchto zápasů budou hrát o konečné 1.místo. Každý tým odehraje během turnaje 5 zápasů. Hodnocení zápasů: 3 body (vítězství), 1 bod (remíza) a 0 bodů (prohra).

O pořadí ve skupinách rozhoduje:

  1. Počet bodů
  2. Vzájemné utkání
  3. Rozdíl branek
  4. Větší počet vstřelených branek
  5. Los
  6. Při nerozhodném výsledku v zápasech o umístění se bude rozhodovat pomocí pokutových kopů, kdy se budou kopat 3 kopy a poté po jednom střelci až do rozhodnutí.

6.Hrací doba: V základních skupinách se hraje 2×15 minut, v zápasech o umístění se hraje 2×20 minut.

7.Hrací plocha: Hraje se na hřiště o rozměrech 60×50 metrů, které je vyznačeno lajnami, metami a brankovištěm. Hrát se bude na hřišti s travnatou plochou a na hřišti s umělým povrchem.

8.Branky: Hraje se na branky o velikosti 2×5 metrů.

9.Střídání: Střídat se může hokejovým způsobem, ale pouze v přerušené hře.

10. Vybavení: Každý tým musí mít 2 odlišné sady dresů. Právo volby dresů v případě shody má mužstvo uvedené v rozpise zápasů na prvním místě. Každý hráč musí mít stejné číslo po dobu celého turnaje.

11. Ofsajd: Neplatí

12. Hra brankáře: Brankář hraje rukou v brankovišti. Při kopu od branky se míče, dříve než přejde polovinu hřiště, musí dotknout jiný hráč, jinak následuje kop pro soupeře z poloviny hřiště. Hra brankáře ze hry není omezena, ze hry tedy může brankář hrát přes polovinu hřiště.

13. Malá domů: Neplatí a posuzuje se jako na velkém hřišti.

14.Pokutový kop: Zahrává se ze značky pokutového kopu ve vzdálenosti 7m a nařizuje se za přestupky bránícího hráče (včetně brankáře) v prostoru brankoviště.

Partneři slavia international cup