Fair Play Cup 2018 - 8. 12. 2018, Kategorie U11
BicanCup 2018 - 9. 12. 2018, Kategorie U13

Aktuality

Slavia vítězem Bican Cupu!

Po sobotních bojích ve 29. ročníku turnaje Fair Play Cup v kategorii U11 se v neděli hrál ve sportovní hale v Edenu turnaj Bican Cup pro kategorii U13. Slavia U13 napodobila své mladší kolegy a v turnaji zvítězila. 

ROZPIS ZÁPASŮ:

Bohemians Praha 1905 – SK Slavia Praha 1:6 (Holub – 2x Jinoch, Zíka, Konečný, Boguaj, Zamazal)
HNK Hajduk Split – MŠK Žilina 2:3 (Orlić, Lončar – 2x Šárudi, Dikoš)
Burnley FC – DVTK 7:1 (2x Starkey, Lawton, Nehal, Dyson, Kamara, Vaughan – Rozgoniy)
FC Baník Ostrava – FC Zbrojovka Brno 2:6 (Rygol, Kyselý – 2x Neprelac, Baier, Bečva, Hložánek, Večeřa)
SK Slavia Praha – DVTK 9:1 (5x Zíka, Holub, Zima, Boguaj, Kroupa – Bánk)
MŠK Žilina – FC Zbrojovka Brno 4:3 (2x Šarudi, Hriňa, Dikoš – Tauš, Albert, Hložánek)
Burnley FC – Bohemians Praha 1905 2:4 (Rogers, Nehal – 2x Marek, Rosenvald, Chadžiev)
FC Baník Ostrava – HNK Hajduk Split 2:10 (Němčík, Hottek – 2x Krstanović, 2x R. Kanaet, 2x Pfeifer, Derek, Lončar, Rudić, Reić)
SK Slavia Praha – Burnley FC 11:1 (3x Holub, 2x Zamazal, 2x Kroupa, Zíka, Zima, Jinoch, Konečný – Ashton)
MŠK Žilina – FC Baník Ostrava 7:5 (Filo, Šarudi, Šinko, Hriňa, Horvát, Fiflík, Macura – 3x Kyselý, Rygol, Hottek)
DVTK – Bohemians Praha 1905 2:4 (Boldiszár, Benedek – Herák, Cupl, Sahula, Chadžiev)
FC Zbrojovka Brno – HNK Hajduk Split 2:8 (2x Večeřa – 2x Lončar, 2x Dragaš, Krstanovič, J. Kanaet, Kuzmanić, Pfeifer)

Skupina A:

Zápas Skóre
9.12.2018 08:30 Eden
Bohemians Praha 1905 SK Slavia Praha

1 - 6

9.12.2018 09:20 Eden
Burnley FC Diósgyőri VTK

7 - 1

9.12.2018 10:10 Eden
SK Slavia Praha Diósgyőri VTK

9 - 1

9.12.2018 11:00 Eden
Burnley FC Bohemians Praha 1905

2 - 4

9.12.2018 11:50 Eden
SK Slavia Praha Burnley FC

11 - 1

9.12.2018 12:40 Eden
Diósgyőri VTK Bohemians Praha 1905

2 - 4

Tým 1 2 3 4
1 Logo SK Slavia Praha - 6:1 11:1 9:1
2 Logo Bohemians Praha 1905 1:6 - 4:2 4:2
3 Logo Burnley FC 1:11 2:4 - 7:1
4 Logo Diósgyőri VTK 1:9 2:4 1:7 -
Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 Logo SK Slavia Praha 3 3 0 0 26+23 9
2 Logo Bohemians Praha 1905 3 2 0 1 9-1 6
3 Logo Burnley FC 3 1 0 2 10-6 3
4 Logo Diósgyőri VTK 3 0 0 3 4-16 0

Skupina B:

Zápas

MŠK Žilina FC Zbrojovka Brno

4 - 3

1. Hrací den

9.12.2018, 10:35

Eden

Tým 1 2 3 4
1 Logo MŠK Žilina - 3:2 4:3 7:5
2 Logo HNK Hajduk Split 2:3 - 8:2 10:2
3 Logo FC Zbrojovka Brno 3:4 2:8 - 6:2
4 Logo FC Baník Ostrava 5:7 2:10 2:6 -
Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 Logo MŠK Žilina 3 3 0 0 14+4 9
2 Logo HNK Hajduk Split 3 2 0 1 20+13 6
3 Logo FC Zbrojovka Brno 3 1 0 2 11-3 3
4 Logo FC Baník Ostrava 3 0 0 3 9-14 0

Boje o umístění:

Burnely FC – FC Baník Ostrava 6:4 (2x Rogers, 2x Vaughan, Brooks, Higgins – 2x Kyselý, Staněk, Němčík)
FC Zbrojovka Brno – DVTK 4:1  (Lopour, Baier, Tauš, Naprelac – Benedek)
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 7:0 (2x Zamazal, 2x Kroupa, Zíka, Zima, Jinoch)
MŠK Žilina – Bohemians 1905 2:4 (Dikoš, Horvát – Rosenvald, Marek, Herák, Tichý)

FC Baník Ostrava – DVTK 4:2 (2x Kyselý, Imrich, Hottek – Benedek, Kaczwinszki)
Burnely FC – FC Zbrojovka Brno 4:8 (2x Lawton, Rogers, Higgins – 2x Naprelac, 2x Kříž, Lopour, Tauš, Oplt, Večeřa)
HNK Hajduk Split – MŠK Žilina 2:1 (Krstanović, Putica – Dikoš)
SK Slavia Praha – Bohemians 1905 6:1 (Kroupa, Zima, Boguaj, Zíka, Jinoch, Holub – Cupl)

Konečné umístění:
1. SK Slavia Praha
2. Bohemians 1905
3. HNK Hajduk Split
4. MŠK Žilina
5. FC Zbrojovka Brno
6. Burnley FC
7. FC Baník Ostrava
8. DVTK

17.15 Vyhlášení výsledků

Turnaj se konal za podpory Magistrát hlavního města Prahy, MČ Praha 10, Klub Fair Play při ČOV, Citic Group, Umbro, Cashback World, Emil Frey Select, PRE, RBR SportConsult a.s., GLOBAL SPORTS a.s., TOP SPORT MANAGEMENT s.r.o., Chovanec Sport Agency a.s., INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o., K2K Sports Entertainment Group, s.r.o., Nehoda Sport a.s., International Football Marketing & Management, s.r.o., SPORT INVEST International, a.s. a MSG Agency.

Partneři turnaje