Fair Play Cup 2018 - 8. 12. 2018, Kategorie U11
BicanCup 2018 - 9. 12. 2018, Kategorie U13

Aktuality

O víkendu tradiční halové turnaje

Jak je již dobrým zvykem, druhý prosincový víkend patří ve sportovní hale v Edenu tradičním mládežnickým turnajům Fair Play Cup a Bican Cup.

Fair Play Cup

Turnaj Fair Play Cup je určen pro hráče kategorie U11 (ročník narození 2008 a mladší). Osm týmů je rozděleno do dvou skupin po čtyřech, v Áčku na sebe narazí Slavia, Bohemians 1905, MŠK Žilina a HNK Hajduk Split. Ve skupině B pak AS Trenčín, SK Sigma Olomouc, FC Hradec Králové a berlínská Hertha BSC. Utkání se hrají 1x 20 minut.

Skupina A

Zápas Skóre
8.12.2018 08:30 Eden
MŠK Žilina SK Slavia Praha

3 - 8

8.12.2018 09:20 Eden
Bohemians Praha 1905 HNK Hajduk Split

1 - 5

8.12.2018 10:10 Eden
SK Slavia Praha HNK Hajduk Split

6 - 2

8.12.2018 11:00 Eden
Bohemians Praha 1905 MŠK Žilina

3 - 4

8.12.2018 11:50 Eden
SK Slavia Praha Bohemians Praha 1905

6 - 4

8.12.2018 12:40 Eden
HNK Hajduk Split MŠK Žilina

6 - 0

Skupina B

Zápas Skóre
8.12.2018 08:55 Eden
Hertha BSC AS Trenčín

9 - 2

8.12.2018 09:45 Eden
SK Sigma Olomouc FC Hradec Králové

3 - 9

8.12.2018 10:35 Eden
AS Trenčín FC Hradec Králové

5 - 7

8.12.2018 11:25 Eden
SK Sigma Olomouc Hertha BSC

2 - 5

8.12.2018 12:15 Eden
AS Trenčín SK Sigma Olomouc

2 - 3

8.12.2018 13:00 Eden
FC Hradec Králové Hertha BSC

3 - 5

Kompletní rozpis a program najdete v sekci Hrací plán/výsledky

Bican Cup

Druhým rokem se Bican Cup hraje v kategorii U13, tedy hráči ročníku narození 2006. Stejně jako v turnaji Fair Play Cup, také v Bican Cupu je hrací doba dvacet minut. Ve skupině A se utkají Slavia, Bohemians Praha 1905, anglické Burnely a maďarský Diósgyőri VTK. Skupina B pak patří Žilině, Baníku Ostrava, Zbrojovce Brno a Hajduku Split.

Skupina A

Zápas

Burnley FC Diósgyőri VTK

7 - 1

1. Hrací den

9.12.2018, 09:20

Eden

Skupina B

Zápas Skóre
9.12.2018 08:55 Eden
HNK Hajduk Split MŠK Žilina

2 - 3

9.12.2018 09:45 Eden
FC Baník Ostrava FC Zbrojovka Brno

2 - 6

9.12.2018 10:35 Eden
MŠK Žilina FC Zbrojovka Brno

4 - 3

9.12.2018 11:25 Eden
FC Baník Ostrava HNK Hajduk Split

2 - 10

9.12.2018 12:15 Eden
MŠK Žilina FC Baník Ostrava

7 - 5

9.12.2018 13:05 Eden
FC Zbrojovka Brno HNK Hajduk Split

2 - 8

Kompletní rozpis a program najdete v sekci Hrací plán/výsledky

Partneři turnaje