Slavia International Cup 2018
8. – 10. 6. 2018, Kategorie U14

Aktuality

Základní skupiny Slavia International Cup odehrány!

Druhým hracím dnem pokračoval v Edenu třetí ročník turnaje Slavia International Cup. Během soboty byly dohrána základní skupiny, na každý celek čekaly tři zápasy. Sobota tak určila pořadí v základních skupinách a také další rozpis zápasů na nedělní třetí hrací den.

Vítězem skupiny A se stal ukrajinský celek Karpaty Lvov, který na turnaji nepoznal přemožitele, druhá příčka pak patří národnímu týmu Číny. Ve druhé skupině pak zvítězila Málaga následována celkem Puskás Akadémia. Zmíněné čtyři celky tak mají zítra šanci bojovat o první příčku.

Třetí pozice pak ve svých skupinách braly týmy Lech Poznań a MŠK Žilina, čtvrté pozice pak obsadily celky Olympique Marseille a Národní výběr ČR, ty si společně zahrají o 5. – 8. místo.

O 9. – 12. místo si pak zahraje Slavia, AKA St. Pölten, Beijing Guoan a HNK Hajduk Split.

Skupina A:

AKA St. Pölten – FC Karpaty Lviv 0:2 (Vazhynskyi, Stolyarchuk)
MŠK Žilina – National team of China 2:2 (Bortoci, Mlynár- 2x vlastní)
Olympique de Marseille – SK Slavia Praha 0:1 (Sládek)

MŠK Žilina – AKA St. Pölten 1:2 (Bortoli – Tepecik, Wurzer)
National team of China – Olympique de Marseille 0:1 (Kamga)
SK Slavia Praha – FC Karpaty Lviv2:3 (Beran Š., Beran T. – Halykin 3)

FC Karpaty Lviv – National team of China 2:2 (Fedor, vlastní – Xiaoke, Fan Chao)
Olympique de Marseille – MŠK Žilina 0:5 (Javorček, Hroza, Vorčák, Bortoli, Martinček)
AKA St. Pölten – SK Slavia Praha 0:2 (Beneš, Beran T.)

Skupina B:

Lech Poznań – Puskás Akadémia FC 1:1 (Sommerfeld – Kiss)
National team of ČR – HNK Hajduk Split 2:1 (2x Žourek – Budimir)
Beijing Guoan F.C. – Málaga CF 1:3 (Song – Camacho, Campos, vlastní)

Málaga CF – Puskás Akadémia FC 1:1 (Garcia – Kiss)
National team of ČR – Lech Poznań 1:2 (Šudák – 2x Sommerfeld)
HNK Hajduk Split – Beijing Guoan 1:1 (Škorlić – Wu)

Puskás Akadémia FC – HNK Hajduk Split 1:0
Beijing Guoan F.C. – National team of ČR 0:2
Lech Poznań – Málaga CF 0:1

Konečné tabulky základních skupin:

Pos Tým Z W T L Góly B
1 Logo FC Karpaty Lviv 5 4 1 0 9 - 4 13
2 Logo National team of China 5 2 2 1 11 - 6 8
3 Logo MŠK Žilina 5 2 1 2 9 - 6 7
4 Logo Olympique de Marseille 5 2 1 2 5 - 7 7
5 Logo SK Slavia Praha 5 2 0 3 5 - 7 6
6 Logo AKA St. Pölten 5 1 0 4 4 - 13 3
Pos Tým Z W T L Góly B
1 Logo Málaga CF 5 3 2 0 9 - 4 11
2 Logo Puskás Akadémia FC 5 3 2 0 8 - 3 11
3 Logo Lech Poznań 5 3 1 1 8 - 3 10
4 Logo National team of ČR 5 2 1 2 8 - 7 7
5 Logo Beijing Guoan F.C. 5 0 1 4 1 - 11 1
6 Logo HNK Hajduk Split 5 0 1 4 2 - 8 1
Čas Typ Tým domácí Tým hosté Hřiště Výsledek
        Nedělě 10. 6. 2018
9:00 o 9.místo SK Slavia Praha Beijing Guoan 2
10:00  3 Olympique Marseille Lech Poznań 2
10:00  4 MŠK Žilina Národní výběr ČR 1
11:00  5 Národní tým Číny Málaga CF 2
11:00  6 FC Karpaty Lvov Puskás Akadémia 1
12:00 o 9.místo SK Slavia Praha AKA St. Pölten
14:00 o 9.místo AKA St. Pölten Beijing Guoan 2
15:00 o 7.místo poražený 3 poražený 4 1
15:00 o 5.místo vítěz 3 vítěz 4 2
16:00 o 3.místo poražený 5 poražený 6 Eden Aréna
17:00 o 1.místo vítěz 5 vítěz 6 Eden Aréna
18:00 Vyhlášení výsledků

 

Partneři turnaje