Slavia International Cup 2018
8. – 10. 6. 2018, Kategorie U14

Aktuality

Sešívaní vítězem Bican Cupu!

PRAHA/EDEN – V neděli nově v kategorii U13 se hrál turnaj Bican Cup. Sešívaní vyhráli základní skupinu s plným ziskem devíti bodů, následně přešli v semifinále v penaltovém rozstřelu přes Spartu. Ve finále si Slavia poradila s Hajdukem Split a stala se vítězem Bican cupu! Hlavními partnery turnaje jsou Magistrát hlavního města Prahy, Městská část Praha 10, společnost CEFC, Umbro, AAA Auto, Lyoness a Jaheka, dále pak Top Sport Managent, International Sport Management, Marketing Sport Group, Chovanec Sport Agency a Sport Invest International.

Skupina A

SK Slavia Praha
Bohemaians Praha 1905
HNK Hajduk Split
AS Trenčín

Skupina B

AC Sparta Praha
FC Viktoria Plzeň
Puskás academia FC
MŠK Žilina

Rozpis zápasů

Skupina A

SK Slavia Praha – AS Trenčín 8:0 (4x Mikulanda, 2x Toula, Jelínek, vlastní)
Bohemians Praha 1905 – HNK Hajduk Split 2:7 (Hausman, vlastní – 3x Madunić, Jonjić, Davidović, Kuvačić, Alić)
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 5:2 (Mikulanda, Mervard, Hunal, Jelínek, Toula – Davidović, Simić)
Bohemians Praha 1905 – AS Trenčín 1:6 (Hrabák – 2x Murko, Pávek,  Mikulaj, Praženka, Brandis)
SK Slavia Praha – Bohemians 1905 2:0 (Hunal, Mikulanda)
HNK Hajduk Split – AS Trenčín 5:2 (2x Marunica, 2x Madunić, Davidović – Murko ,Brandis, Tučka)

Křížová tabulka:

Tým 1 2 3 4
1 Logo SK Slavia Praha - 5:2 8:0 2:0
2 Logo HNK Hajduk Split 2:5 - -:- 7:2
3 Logo AS Trenčín 0:8 -:- - 6:1
4 Logo Bohemians Praha 1905 0:2 2:7 1:6 -

Tabulka:

Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 Logo SK Slavia Praha 3 3 0 0 15+13 9
2 Logo HNK Hajduk Split 2 1 0 1 9+2 3
3 Logo AS Trenčín 2 1 0 1 6-3 3
4 Logo Bohemians Praha 1905 3 0 0 3 3-12 0

Skupina B

AC Sparta Praha – MŠK Žilina 6:1 (2x Diviš, 2x Novák, Vitarigov, Káža – Mlkvik)
FC Viktoria Plzeň – Puskás akadémia FC 2:1 (Červený, Suchý – Bastel)
AC Sparta Praha – Puskás akadémia FC 4:3 (2x Vitarigov, Horák, Diviš – Mezo, Nagy, Radványi)
FC Viktoria Plzeň – MŠK Žilina 6:3 (3x Kulišan, Suchý, Soupír, Šot – 2x Beňadik, Straka)
AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň 5:6 (2x Diviš, Slanina, Horák, vlastní – 2x  Hašek, 2x Kulišan, Červený, Soupír)
Puskás akadémia FC – MŠK Žilina 8:6 (3x Bastel, Szabari, Nagy, Futsek, 2x vlastní – 3x Weber, Ilovský, Knapec, Beňadik)

Křížová tabulka:

Tým 1 2 3 4
1 Logo FC Viktoria Plzeň - 6:5 2:1 6:3
2 Logo AC Sparta Praha 5:6 - 4:3 6:1
3 Logo Puskás Akadémia FC 1:2 3:4 - 8:6
4 Logo MŠK Žilina 3:6 1:6 6:8 -

Tabulka:

Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 FC Viktoria Plzeň 3 3 0 0 14+5 9
2 AC Sparta Praha 3 2 0 1 15+5 6
3 Puskás Akadémia FC 3 1 0 2 120 3
4 MŠK Žilina 3 0 0 3 10-10 0

Boje o umístění

MŠK Žilina – AS Trenčín 6:1 (Weber, Ilovský, Hranica, Beňadik, Mičuta, Knapec – Tučka)
Bohemians 1905 – Puskás akadémia FC 4:3 (3x Hausman, Štola – Nagy Futsek, Braun)
SK Slavia Praha – AC Sparta Praha 5:4 po pk (3x Planka, Mikulanda, rp. Toula – Horák, Slanina, Váňa, Vitarigov)
FC Viktoria Plzeň – HNK Hajduk Split 4:9 (2x Gaszczyk, Fremr, Červený – 5x Davidović, 3x Dlačić, Žiković)

o 7. místo AS Trenčín – Puskás akadéma FC 7:4 (2x Brandis, 2x Murko – 2x Praženka, 2x Gyevat, Nagy, Futsek, Hájovský)
o 5. místo MŠK Žilina – Bohemians 1905 4:3 (Beňadik, Tichý, Mlvík, Weber – 2x Hausmann, Bui)
o 3. místo AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň 9:0 (2x Vitarigov, 2x Váňa,2x Novák, Prior, Diviš, Horák,)
Finále SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 8:2 (3x Mikulanda, 2x Toula, Blažek, Jelínek, Tomas – Žiković, Matas)

Konečné pořadí:

1. SK Slavia Praha
2. HNK Hajduk Split
3. AS Sparta Praha
4. FC Viktoria Plzeň
5. MŠK Žilina
6. Bohemians 1905
7. AS Trenčín
8. Puskás Akadémia FC

Fotogalerie

Partneři turnaje