Fair Play Cup 2018 - 8. 12. 2018, Kategorie U11
BicanCup 2018 - 9. 12. 2018, Kategorie U13

Aktuality

Sešívaní vítězem Fair Play Cup!

Sobotní den patříl ve sportovní hale v Edenu turnaji Fair Play Cup pro kategorii U11. Sešívaní ve skupině třikrát zvítězili a v semifinále přešli přes Hradec Králové. Ve finále pak porazili Hajduk Split.

Základní skupina:

MŠK Žilina – SK Slavia Praha 3:8 (2x Sadloň, Hoferica – 2x Horváth, Červenka, Kubů, Pastyřík, Klepáč, Skokan, Šikal)
Hertha BSC – AS Trenčín 9:2 (3x Palma,  3x Demir, Ngutchev, Bajci, Koetzer – 2x Baravelli)
Bohemians 1905 – HNK Hajduk Split 1:5 (Tomáš – 2x Vojvodić, Gabrilo, Prgomet, Dvornik)
SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové 3:9 (2x Bušina, Kocourek – 3x Turek, 2x Polák, 2x Vaněk, 2x Thiele)
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 6:2 (3x Horváth, Červenka, Kubů, Pastyřík – Jenjić, Stojčić)
AS Trenčín – FC Hradec Králové 5:7 (2x Baravelli, 2x Vicena, Kubran – 2x Polák, Mráček, Tománek, Förster, Turek, Thiele)
Bohemians 1905 – MŠK Žilina 3:4 (2x Slezák, Mikuda – 2x Žilinský, Belák, Sadloň)
SK Sigma Olomouc – Hertha BSC 2:5 (Bušina, Riedl – Bajci, Biederman, McRae, Akumu, Palma)
SK Slavia Praha – Bohemians 1905 6:4 (2x Červenka, 2x Skokan, Horváth, Kubů – 2x Mikuda, Švec, Štěpánek)
AS Trenčín – SK Sigma Olomouc 2:3 (Baravelli, Gavenda – Bušina, Vyroubal, Skácel)
HNK Hajduk Split – MŠK Žilina 6:0 (2x Bartulović, Stojčić, Gabrilo, Sofili, Vacek,Zlatar)
FC Hradec Králové – Hertha BSC 3:5 (2x Thiele, Vacek – 3x Ngutchev, Akubu, Biederman)

Skupina A:

Zápas Skóre
8.12.2018 08:30 Eden
MŠK Žilina SK Slavia Praha

3 - 8

8.12.2018 09:20 Eden
Bohemians Praha 1905 HNK Hajduk Split

1 - 5

8.12.2018 10:10 Eden
SK Slavia Praha HNK Hajduk Split

6 - 2

8.12.2018 11:00 Eden
Bohemians Praha 1905 MŠK Žilina

3 - 4

8.12.2018 11:50 Eden
SK Slavia Praha Bohemians Praha 1905

6 - 4

8.12.2018 12:40 Eden
HNK Hajduk Split MŠK Žilina

6 - 0

Tým 1 2 3 4
1 Logo SK Slavia Praha - 6:2 8:3 6:4
2 Logo HNK Hajduk Split 2:6 - 6:0 5:1
3 Logo MŠK Žilina 3:8 0:6 - 4:3
4 Logo Bohemians Praha 1905 4:6 1:5 3:4 -
Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 Logo SK Slavia Praha 3 3 0 0 20+11 9
2 Logo HNK Hajduk Split 3 2 0 1 13+6 6
3 Logo MŠK Žilina 3 1 0 2 7-10 3
4 Logo Bohemians Praha 1905 3 0 0 3 8-7 0

Skupina B:

Zápas

AS Trenčín SK Sigma Olomouc

2 - 3

1. Hrací den

8.12.2018, 12:15

Eden

Tým 1 2 3 4
1 Logo Hertha BSC - 5:3 5:2 9:2
2 Logo FC Hradec Králové 3:5 - 9:3 7:5
3 Logo SK Sigma Olomouc 2:5 3:9 - 3:2
4 Logo AS Trenčín 2:9 5:7 2:3 -
Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 Logo Hertha BSC 3 3 0 0 19+12 9
2 Logo FC Hradec Králové 3 2 0 1 19+6 6
3 Logo SK Sigma Olomouc 3 1 0 2 8-8 3
4 Logo AS Trenčín 3 0 0 3 9-10 0

Boje o umístění:

MŠK Žilina – AS Trenčín 3:11 (Sadloň, Žilinský, Okál – 3x Repka, 2x Vicena, 2x Padavelli, Kašpar, Haško, Košík, Sluka)
SK Sigma Olomouc – Bohemians 1905 1:4 (Skácel – Tomáš, Švec, Mikuda, Pospíšil)
SK Slavia Praha – FC Hradec Králové 7:3 (2x Klepáč, 2x Skokan, Šikal, Pastyřík, Horváth – Turek, Polák, Thiele)
Hertha BSC – HNK Hajduk Split 4:5 po pk. (2x Dvornik, Jenjić, Vojvodić – Akumu, Ngutchev, Demir, Palmo)

MŠK Žilina – SK Sigma Olomouc 1:7 (Mikunda – 2x Brušítk, Hloušek, Riedl, Pavlištík, Eis, Kaštyl)
AS Trenčín – Bohemians 1905 4:5 (2x Kendera, Kubran, Vicena – 2x Šálek, Tomáš, Mikulda, Slezák)
FC Hradec Králové – Hertha BSC 4:3 (2x Mráček, Vaněk, Polák – Schrödes, Akumu, Gashi)
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 3:1 (2x Skokan, Pastyřík – Dvornik)

Konečné pořadí:
1. SK Slavia Praha
2. HNK Hajduk Split
3. FC Hradec Králové
4. Hertha BSC
5. Bohemians 1905
6. AS Trenčín
7. SK Sigma Olomouc
8. MŠK Žilina

Turnaj se konal za podpory Magistrát hlavního města Prahy, MČ Praha 10, Klub Fair Play při ČOV, Citic Group, Umbro, Cashback World, Emil Frey Select, PRE, RBR SportConsult a.s., GLOBAL SPORTS a.s., TOP SPORT MANAGEMENT s.r.o., Chovanec Sport Agency a.s., INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o., K2K Sports Entertainment Group, s.r.o., Nehoda Sport a.s., International Football Marketing & Management, s.r.o., SPORT INVEST International, a.s. a MSG Agency.

Partneři turnaje