Fair Play Cup 2017 – 9.12.2017
Turnaj kategorie U11
Bican Cup 2017 – 10.12.2017
Turnaj kategorie U13

Aktuality

Slavia na Fair Play Cup pátá

PRAHA/EDEN – Sportovní hala v Edenu hostila prestižní mládežnický halový turnaj Fair Play Cup. Sešívaní obsadili v základní skupině třetí pozici a utkali se tak pouze o 5. – 8. místo. V soubojích o konečné umístění nakonec vybojovali pátou pozici. Turnaj vyhrála Sparta.

Hlavními partnery turnaje jsou Magistrát hlavního města Prahy, Městská část Praha 10, společnost CEFC, Umbro, AAA Auto, Lyoness a Jaheka, dále pak Top Sport Managent, International Sport Management, Marketing Sport Group, Chovanec Sport Agency a Sport Invest International.

Hrálo se systémem 4+1 s hrací dobou 1x 20 minut. Letošního ročníku se účastnilo osm týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech.

Skupina A

SK Slavia Praha
FK Ústí nad Labem
HNK Hajduk Split
MŠK Žilina

Skupina B

AC Sparta Praha
SK Sigma Olomouc
Györi ETO FC
AS Trenčín

V základní skupině se utkal každý s každým, následovala boje o umístění.

Skupina A

SK Slavia Praha – MŠK Žilina  6:1 (3x Belžík, Čížek, Kotrba, Jelínek – Tichý)
FK Ústí nad Labem – HNK Hajduk Split 7:3 (2x Kuta, 2x Rajchert, Ilco, Feriančík, Kulhánek – Durdov, Milišič, Marinovič)
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 4:7 (2x Suchar, Korenc, Jelínek – 3x Grabovac, 2x Vuškovič, Prgomet, Brnada)
FK Ústí nad Labem – MŠK Žilina 6:2 (3x Ilco, Kočvara, Rajchert, Kůstka – Kováčik, Tichý)
SK Slavia Praha – FK Ústí nad Labem 3:4 (2x Suchar, Jelínek – 2x Ilco, Kočvara, Kulhánek)
HNK Hajduk Split – MŠK Žilina 8:5 (2x Vušković, 2x Radman, 2x Grabovac, Domazet, Brnada – 3x Kubala, Jankovský, Marček)

Tým 1 2 3 4
1 Logo FK Ústí nad Labem - 7:3 4:3 6:2
2 Logo HNK Hajduk Split 3:7 - 7:4 8:5
3 Logo SK Slavia Praha 3:4 4:7 - 6:1
4 Logo MŠK Žilina 2:6 5:8 1:6 -
Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 Logo FK Ústí nad Labem 3 3 0 0 17+9 9
2 Logo HNK Hajduk Split 3 2 0 1 18+2 6
3 Logo SK Slavia Praha 3 1 0 2 13+1 3
4 Logo MŠK Žilina 3 0 0 3 8-12 0

Skupina B

AC Sparta Praha – AS Trenčín 11:2 (6x Chrastina, 2x Kolář, Wölfl, Penksa, Vodolár – Gúčik, Maruškanič)
SK Sigma Olomouc – Győri ETO FC 3:2 (2x Navrátil, Zachař – 2x Szep)
AC Sparta Praha – Győri ETO FC 5:2 (3x Chrastina, Červenka, Wölfl – 2x Szep)
SK Sigma Olomouc – AS Trenčín 5:4 (3x Zachař, Hellus, Machů – Blaško, Uhlárik, Slovák, Koritina)
AC Sparta Praha – SK Sigma Olomouc 6:2 (4x Chrastina, 2x Nechvátal – Zachař, Dospiva)
Győri ETO FC – AS Trenčín 7:3 (3x Szep, 2x Foldes, Szecsödi, Penzes – 3x Blaško)

Tým 1 2 3 4
1 Logo AC Sparta Praha - 6:2 5:2 11:2
2 Logo SK Sigma Olomouc 2:6 - 3:2 5:4
3 Logo Győri ETO FC 2:5 2:3 - 7:3
4 Logo AS Trenčín 2:11 4:5 3:7 -
Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 Logo AC Sparta Praha 3 3 0 0 22+16 9
2 Logo SK Sigma Olomouc 3 2 0 1 10-2 6
3 Logo Győri ETO FC 3 1 0 2 110 3
4 Logo AS Trenčín 3 0 0 3 9-14 0

Utkání o umístění

SK Slavia Praha – AS Trenčín 11:0 (4x  Suchar, 3x Kotrba, 3x Belžík, Čížek)
MŠK Žilina – Györi ETO FC 0:2 (2x Szep)
FK Ústí nad Labem – SK Sigma Olomouc 1:5  (Kočvara – Machů, Zachar, Remeš, Molík, Ptáčník)
AC Sparta Praha – HNK Hajduk Split 7:5 (2x Chrastina, Červenka, Penka, Moudrý, Nechvátal, Vodelár – 2x Milišić, Vušković, Grabovać, Radman)

o 7. místo AS Trenčín – MSK Žilina 3:1 (2x Blaško, Gúčik – Jankovský)
o 5. místo SK Slavia Praha – Györ ETO FC 4:3 (Suchar, Kotrba, Korenc, Čížek –  Szep, Szecsödi, Penzes)
o 3. místo FK Ústí nad Labem – HNK Hajduk Split 3:6 (Kůstka, Kuta, Rajchert – 4x Vušković, 2x Radman)
finále SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha 3:5 (Machů, Navrátil, Remeš – 3x Chrastina, Vodolár, Moudrý)

Konečné pořadí

1. AC Sparta Praha
2. SK Sigma Olomouc
3. HNK Hajduk Split
4. FK Ústí nad Labem
5. SK Slavia Praha
6. Györ ETO FC
7. AS Trenčín
8. MŠK Žilina

Záznam z turnaje

Fotogalerie

Partneři turnaje