Fair Play Cup 2018 - 8. 12. 2018, Kategorie U11
BicanCup 2018 - 9. 12. 2018, Kategorie U13

Odehrané turnaje

SLAVIA INTERNATIONAL CUP 2018

SKUPINA A

Zápas

MŠK Žilina SK Slavia Praha

1 - 0

1. Hrací den

8.6.2018, 17:00

Hřiště/Field 3

Tým 1 2 3 4 5 6
1 Logo FC Karpaty Lviv - 2:2 2:0 0:0 3:2 2:0
2 Logo National team of China 2:2 - 2:2 0:1 3:0 4:1
3 Logo MŠK Žilina 0:2 2:2 - 5:0 1:0 1:2
4 Logo Olympique de Marseille 0:0 1:0 0:5 - 0:1 4:1
5 Logo SK Slavia Praha 2:3 0:3 0:1 1:0 - 2:0
6 Logo AKA St. Pölten 0:2 1:4 2:1 1:4 0:2 -
Pos Tým Z W T L Góly B
1 Logo FC Karpaty Lviv 5 4 1 0 9 - 4 13
2 Logo National team of China 5 2 2 1 11 - 6 8
3 Logo MŠK Žilina 5 2 1 2 9 - 6 7
4 Logo Olympique de Marseille 5 2 1 2 5 - 7 7
5 Logo SK Slavia Praha 5 2 0 3 5 - 7 6
6 Logo AKA St. Pölten 5 1 0 4 4 - 13 3

SKUPINA B

Zápas Skóre
8.6.2018 16:00 Hřiště/Field 1
Puskás Akadémia FC National team of ČR

2 - 1

8.6.2018 16:00 Hřiště/Field 2
Beijing Guoan F.C. Lech Poznań

0 - 3

8.6.2018 16:00 Hřiště/Field 3
Málaga CF HNK Hajduk Split

2 - 0

8.6.2018 18:00 Hřiště/Field 2
Puskás Akadémia FC Beijing Guoan F.C.

3 - 0

8.6.2018 18:00 Hřiště/Field 3
National team of ČR Málaga CF

2 - 2

8.6.2018 18:00 Hřiště/Field 1
HNK Hajduk Split Lech Poznań

0 - 2

9.6.2018 10:00 Hřiště/Field 3
Lech Poznań Puskás Akadémia FC

1 - 1

9.6.2018 10:00 Hřiště/Field 2
National team of ČR HNK Hajduk Split

2 - 1

9.6.2018 10:00 Hřiště/Field 1
Beijing Guoan F.C. Málaga CF

1 - 3

9.6.2018 14:00 Hřiště/Field 2
Málaga CF Puskás Akadémia FC

1 - 1

9.6.2018 14:00 Hřiště/Field 1
National team of ČR Lech Poznań

1 - 2

9.6.2018 14:00 Hřiště/Field 3
HNK Hajduk Split Beijing Guoan F.C.

1 - 1

9.6.2018 16:00 Hřiště/Field 1
Puskás Akadémia FC HNK Hajduk Split

1 - 0

9.6.2018 16:00 Hřiště/Field 3
Beijing Guoan F.C. National team of ČR

0 - 2

9.6.2018 16:00 Hřiště/Field 2
Lech Poznań Málaga CF

0 - 1

Tým 1 2 3 4 5 6
1 Logo Málaga CF - 1:1 1:0 2:2 3:1 2:0
2 Logo Puskás Akadémia FC 1:1 - 1:1 2:1 3:0 1:0
3 Logo Lech Poznań 0:1 1:1 - 2:1 3:0 2:0
4 Logo National team of ČR 2:2 1:2 1:2 - 2:0 2:1
5 Logo Beijing Guoan F.C. 1:3 0:3 0:3 0:2 - 1:1
6 Logo HNK Hajduk Split 0:2 0:1 0:2 1:2 1:1 -
Pos Tým Z W T L Góly B
1 Logo Málaga CF 5 3 2 0 9 - 4 11
2 Logo Puskás Akadémia FC 5 3 2 0 8 - 3 11
3 Logo Lech Poznań 5 3 1 1 8 - 3 10
4 Logo National team of ČR 5 2 1 2 8 - 7 7
5 Logo Beijing Guoan F.C. 5 0 1 4 1 - 11 1
6 Logo HNK Hajduk Split 5 0 1 4 2 - 8 1

Čas Typ Tým domácí Tým hosté Hřiště Výsledek
        Nedělě 10. 6. 2018
9:00 o 9.místo SK Slavia Praha Beijing Guoan 3  1:0
10:00  3 Olympique Marseille Lech Poznań 2  2:3 pk.
10:00  4 MŠK Žilina Národní výběr ČR 3  5:2
11:00  5 Národní tým Číny Málaga CF 2  0:3
11:00  6 FC Karpaty Lvov Puskás Akadémia 3 2:3
12:00 o 9.místo AKA St. Pölten Beijing Guoan 2 2:1
14:00 o 9.místo SK Slavia Praha AKA St. Pölten 3  4:2
15:00 o 7.místo Olympique Marseille Národní výběr ČR 3  2:1
15:00 o 5.místo MŠK Žilina Lech Poznań 2 0:1 pk.
16:00 o 3.místo Národní tým Číny FC Karpaty Lvov Eden Aréna  0:1
17:00 o 1.místo Málaga FC Puskás Akadémia Eden Aréna 3:1
18:00 Vyhlášení výsledků

Slavia International Cup 2017

Skupina A

Zápas Skóre
21.4.2017 14:00 Hřiště 1
Jiangsu Suning FC MŠK Žilina

0 - 1

21.4.2017 14:00 Hřiště 2
West Ham United FC AKA St. Pölten

1 - 0

21.4.2017 14:00 Hřiště 3
SK Slavia Praha Čínský národní tým

0 - 0

21.4.2017 16:00 Hřiště 2
Jiangsu Suning FC West Ham United FC

0 - 2

21.4.2017 16:00 Hřiště 3
MŠK Žilina SK Slavia Praha

1 - 1

21.4.2017 16:00 Hřiště 1
Čínský národní tým AKA St. Pölten

2 - 0

Tým 1 2 3 4 5 6
1 Logo SK Slavia Praha - 1:0 1:1 0:0 4:0 7:0
2 Logo West Ham United FC 0:1 - 1:0 0:0 1:0 2:0
3 Logo MŠK Žilina 1:1 0:1 - 2:0 2:0 1:0
4 Logo Čínský národní tým 0:0 0:0 0:2 - 2:0 2:0
5 Logo AKA St. Pölten 0:4 0:1 0:2 0:2 - 2:1
6 Logo Jiangsu Suning FC 0:7 0:2 0:1 0:2 1:2 -

Skupina B

Zápas Skóre
21.4.2017 15:00 Hřiště 1
Shanghai Greenland Shenhua FC Český národní tým

0 - 1

21.4.2017 15:00 Hřiště 2
Beijing Guoan FC AC Sparta Praha

0 - 2

21.4.2017 15:00 Hřiště 3
Málaga FC HNK Hajduk Split

2 - 1

21.4.2017 16:00 Hřiště 2
Shanghai Greenland Shenhua FC Beijing Guoan FC

0 - 0

21.4.2017 16:00 Hřiště 3
Český národní tým Málaga FC

0 - 1

21.4.2017 16:00 Hřiště 1
HNK Hajduk Split AC Sparta Praha

1 - 3

Tým 1 2 3 4 5 6
1 Logo AC Sparta Praha - 1:0 0:5 2:0 3:1 3:0
2 Logo Málaga FC 0:1 - 1:0 1:0 2:1 1:1
3 Logo Český národní tým 5:0 0:1 - 1:2 1:0 1:0
4 Logo Beijing Guoan FC 0:2 0:1 2:1 - 0:0 0:0
5 Logo HNK Hajduk Split 1:3 1:2 0:1 0:0 - 1:0
6 Logo Shanghai Greenland Shenhua FC 0:3 1:1 0:1 0:0 0:1 -
Čas Skupina Tým domácí Tým hosté Hřiště Výsledek
        Neděle 23. 4. 2017
9:00 Jiangsu Suning Hajduk Split 2  1:0
9:00 AKA St.Pölten Shanghai Shenhua 3  0:4
10:00 Čínský národní tým Český národní tým 2  0:1
10:00 MŠK Žilina Beijing Guoan 3 3:1
11:00 West Ham United AC Sparta Praha 2  2:1
11:00 SK Slavia Praha Málaga FC 3  1:2
14:00 o 11.místo Hajduk Split AKA St.Pölten 3  2:0
14:00 o 9.místo Jiangsu Suning Shanghai Greenland Shenhua 2 1:2 PK
15:00 o 7.místo Čínský národní tým Beijing Guoan 3  0:1
15:00 o 5.místo MŠK Žilina Český národní tým 2 0:1
16:00 o 3.místo SK Slavia Praha AC Sparta Praha Eden Aréna 1:0 PK
17:00 o 1.místo West Ham United Málaga FC Eden Aréna 1:0 PK

Fair Play Cup 2017

Skupina A

SK Slavia Praha – MŠK Žilina  6:1 (3x Belžík, Čížek, Kotrba, Jelínek – Tichý)
FK Ústí nad Labem – HNK Hajduk Split 7:3 (2x Kuta, 2x Rajchert, Ilco, Feriančík, Kulhánek – Durdov, Milišič, Marinovič)
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 4:7 (2x Suchar, Korenc, Jelínek – 3x Grabovac, 2x Vuškovič, Prgomet, Brnada)
FK Ústí nad Labem – MŠK Žilina 6:2 (3x Ilco, Kočvara, Rajchert, Kustka – Kováčik, Tichý)
SK Slavia Praha – FK Ústí nad Labem 3:4 (2x Suchar, Jelínek – 2x Ilco, Kočvara, Kulhánek)
12.40 HNK Hajduk Split – MŠK Žilina

Křížová tabulka:

Tým 1 2 3 4
1 Logo FK Ústí nad Labem - 7:3 4:3 6:2
2 Logo HNK Hajduk Split 3:7 - 7:4 8:5
3 Logo SK Slavia Praha 3:4 4:7 - 6:1
4 Logo MŠK Žilina 2:6 5:8 1:6 -

Tabulka:

Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 Logo FK Ústí nad Labem 3 3 0 0 17+9 9
2 Logo HNK Hajduk Split 3 2 0 1 18+2 6
3 Logo SK Slavia Praha 3 1 0 2 13+1 3
4 Logo MŠK Žilina 3 0 0 3 8-12 0

Skupina B

AC Sparta Praha – AS Trenčín 11:2 (6x Chrastina, 2x Kolář, Wölfl, Penksa, Vodolár – Gúčik, Maruškanič)
SK Sigma Olomouc – Győri ETO FC 3:2 (2x Navrátil, Zachař – 2x Szep)
AC Sparta Praha – Győri ETO FC 5:2 (3x Chrastina, Červenka, Wölfl – 2x Szep)
SK Sigma Olomouc – AS Trenčín 5:4 (3x Zachař, Hellus, Machů – Blaško, Uhlárik, Slovák, Koritina)
AC Sparta Praha – SK Sigma Olomouc 6:2 (4x Chrastina, 2x Nechvátal – Zachař, Dospiva)
Győri ETO FC – AS Trenčín 7:3 (3x Szep, 2x Foldes, Szecsödi, Penzes – 3x Blaško)

Křížová tabulka:

Tým 1 2 3 4
1 Logo AC Sparta Praha - 6:2 5:2 11:2
2 Logo SK Sigma Olomouc 2:6 - 3:2 5:4
3 Logo Győri ETO FC 2:5 2:3 - 7:3
4 Logo AS Trenčín 2:11 4:5 3:7 -

Tabulka:

Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 Logo AC Sparta Praha 3 3 0 0 22+16 9
2 Logo SK Sigma Olomouc 3 2 0 1 10-2 6
3 Logo Győri ETO FC 3 1 0 2 110 3
4 Logo AS Trenčín 3 0 0 3 9-14 0

Zápasy o umístěni:

SK Slavia Praha – AS Trenčín 11:0 (4x  Suchar, 3x Kotrba, 3x Belžík, Čížek)
MŠK Žilina – Györi ETO FC 0:2 (2x Szep)
FK Ústí nad Labem – SK Sigma Olomouc 1:5  (Kočvara – Machů, Zachar, Remeš, Molík, Ptáčník)
AC Sparta Praha – HNK Hajduk Split 7:5 (2x Chrastina, Červenka, Penka, Moudrý, Nechvátal, Vodelár – 2x Milišić, Vušković, Grabovać, Radman)

o 7. místo AS Trenčín – MSK Žilina 3:1 (2x Blaško, Gúčik – Jankovský)
o 5. místo SK Slavia Praha – Györ ETO FC 4:3 (Suchar, Kotrba, Korenc, Čížek –  Szep, Szecsödi, Penzes)
o 3. místo FK Ústí nad Labem – HNK Hajduk Split 3:6 (Kůstka, Kuta, Rajchert – 4x Vušković, 2x Radman)
finále SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha 3:5 (Machů, Navrátil, Remeš – 3x Chrastina, Vodolár, Moudrý)

Konečné pořadí

1. AC Sparta Praha
2. SK Sigma Olomouc
3. HNK Hajduk Split
4. FK Ústí nad Labem
5. SK Slavia Praha
6. Györ ETO FC
7. AS Trenčín
8. MŠK Žilina

Bican Cup 2017

Skupina A

SK Slavia Praha – AS Trenčín 8:0 (4x Mikulanda, 2x Toula, Jelínek, vlastní)
Bohemians Praha 1905 – HNK Hajduk Split 2:7 (Hausman, vlastní – 3x Madunić, Jonjić, Davidović, Kuvačić, Alić)
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 5:2 (Mikulanda, Mervard, Hunal, Jelínek, Toula – Davidović, Simić)
Bohemians Praha 1905 – AS Trenčín 1:6 (Hrabák – 2x Murko, Pávek, Mikulaj, Praženka, Brandis)
SK Slavia Praha – Bohemians 1905 2:0 (Hunal, Mikulanda)
HNK Hajduk Split – AS Trenčín 5:2 (2x Marunica, 2x Madunić, Davidović – Murko ,Brandis, Tučka)

Křížová tabulka:

Tým 1 2 3 4
1 Logo SK Slavia Praha - 5:2 8:0 2:0
2 Logo HNK Hajduk Split 2:5 - -:- 7:2
3 Logo AS Trenčín 0:8 -:- - 6:1
4 Logo Bohemians Praha 1905 0:2 2:7 1:6 -

Tabulka:

Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 Logo SK Slavia Praha 3 3 0 0 15+13 9
2 Logo HNK Hajduk Split 2 1 0 1 9+2 3
3 Logo AS Trenčín 2 1 0 1 6-3 3
4 Logo Bohemians Praha 1905 3 0 0 3 3-12 0

Skupina B

AC Sparta Praha – MŠK Žilina 6:1 (2x Diviš, 2x Novák, Vitarigov, Káža – Mlkvik)
FC Viktoria Plzeň – Puskás akadémia FC 2:1 (Červený, Suchý – Bastel)
AC Sparta Praha – Puskás akadémia FC 4:3 (2x Vitarigov, Horák, Diviš – Mezo, Nagy, Radványi)
FC Viktoria Plzeň – MŠK Žilina 6:3 (3x Kulišan, Suchý, Soupír, Šot – 2x Beňadik, Straka)
AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň 5:6 (2x Diviš, Slanina, Horák, vlastní – 2x Hašek, 2x Kulišan, Červený, Soupír)
Puskás akadémia FC – MŠK Žilina 8:6 (3x Bastel, Szabari, Nagy, Futsek, 2x vlastní – 3x Weber, Ilovský, Knapec, Beňadik)

Křížová tabulka:

Tým 1 2 3 4
1 Logo FC Viktoria Plzeň - 6:5 2:1 6:3
2 Logo AC Sparta Praha 5:6 - 4:3 6:1
3 Logo Puskás Akadémia FC 1:2 3:4 - 8:6
4 Logo MŠK Žilina 3:6 1:6 6:8 -

Tabulka:

Pos   Tým Z W T L Góly+/- G B
1 FC Viktoria Plzeň 3 3 0 0 14+5 9
2 AC Sparta Praha 3 2 0 1 15+5 6
3 Puskás Akadémia FC 3 1 0 2 120 3
4 MŠK Žilina 3 0 0 3 10-10 0

Zápasy o umístění

MŠK Žilina – AS Trenčín 1:6 (Tučka – Weber, Ilovský, Hranica, Beňadik, Mičuta, Knapec)
Bohemians 1905 – Puskás akadémia FC 4:3 (3x Hausman, Štola – Nagy Futsek, Braun)
SK Slavia Praha – AC Sparta Praha
FC Viktoria Plzeň – HNK Hajduk Split

Fair Play Cup 2016

Pátek 9. 12., hala Eden

Skupina A  Skupina B
1. SK Slavia Praha 1. AC Sparta Praha
2. Bohemians 1905 2. FC Zbrojovka Brno
3. HNK Hajduk Split 3. Gyori ETO FC
4. AS Trenčín 4. MŠK Žilina

 

Zápas Čas  Skupina Utkání Výsledek
č.1 8.30 A 1-4 SK Slavia Praha – AS Trenčín  9:3
č.2 8.55 B 1-4 AC Sparta Praha – MŠK Žilina 8:1
č.3 9.20 A 2-3 Bohemians 1905 – HNK Hajduk Split 8:6
č.4 9.45 B 2-3 Gyori ETO FC – FC Zbrojovka Brno 3:7
č.5 10.10 A 1-3 SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 6:0
č.6 10.35 B 1-3 AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno 3:1
č.7 11.00 A 2-4 Bohemians 1905 – AS Trenčín 6:0
č.8 11.25 B 2-4 Gyori ETO FC – MŠK Žilina 6:2
č.9 11.50 A 1-2 SK Slavia Praha – Bohemians 1905 4:2
č.10 12.15 B 1-2 AC Sparta Praha – Gyori ETO FC 6:4
č.11 12.40 A 3-4 HNK Hajduk Split – AS Trenčín 6:4
č.12 13.05 B 3-4 Zbrojovka Brno – MŠK Žilina 11:3
č.13 13.30  3A – 4B HNK Hajduk Split – MŠK Žilina  8:2
č.14 13.55  3B – 4A Györi ETO FC – AS Trenčín 5:7
č.15 14.20  1A – 2B SK Slavia Praha – Zbrojovka Brno  5:3
č.16 14.45  1B – 2A AC Sparta Praha – Bohemians 1905 4:7
č.17 15.15  o 7.- 8. MŠK Žilina – Györi ETO FC 6:5
č.18 15.45  o 5.- 6. AS Trenčín – HNK Hajduk Split 2:7
č.19 16.15  o 3.-4. AC Sparta Praha – Zbrojovka Brno 6:2
č.20 16.45  o 1.-2. SK Slavia Praha – Bohemians 1905 6:2

17.15 Vyhlášení výsledků

Sobota 10. 12., UMT Eden

Skupina A  Skupina B
1. SK Slavia Praha 1. AC Sparta Praha
2. AS Trenčín 2. MŠK Žilina
3. Gyori ETO FC 3. HNK Hajduk Split
4. FC Zbrojovka Brno 4. Bohemians 1905

 

Zápas Čas  Hřiště Utkání Výsledek
č.1 9.20 1 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno  2:0
č.2 9.20 2 AC Sparta Praha – Bohemians 1905 1:3
č.3 9.50 1 AS Trenčín – Gyori ETO FC 1:0
č.4 9.50 2 MŠK Žilina – HNK Hajduk Split 1:6
č.5 10.20 1 SK Slavia Praha – Gyori ETO FC 3:0
č.6 10.20 2 AC Sparta Praha – HNK Hajduk Split 1:2
č.7 10.50 1 AS Trenčín – FC Zbrojovka Brno 0:3
č.8 10.50 2 MŠK Žilina – Bohemians 1905 1:2
č.9 11.20 1 SK Slavia Praha – AS Trenčín 1:2
č.10 11.20 2 AC Sparta Praha – MŠK Žilina 4:2
č.11 11.50 1 Gyori ETO FC – FC Zbrojovka Brno 0:6
č.12 11.50 2 HNK Hajduk Split – Bohemians 1905 4:1
č.13 13.00  3A – 4B AS Trenčín – MŠK Žilina 2:1
č.14 13.00  3B – 4A AC Sparta Praha – Györi ETO FC 3:0
č.15 13.30  1A – 2B FC Zbrojovka Brno – Bohemians 1905 4:1
č.16 13.30  1B – 2A HNK Hajduk Split – SK Slavia Praha 2:0
č.17 14.00  o 7.- 8. Györi ETO FC – MŠK Žilina 1:0p
č.18 14.00  o 5.- 6. AS Trenčín – AC Sparta Praha 5:2
č.19 14.30  o 3.-4. SK Slavia Praha – Bohemians 1905 2:0
č.20 14.30  o 1.-2. FC Zbrojovka Brno – Hajduk Split 1:2

15.00 Vyhlášení výsledků

Memoriál Josefa Bicana

SOBOTA – dopoledne

Zápas Čas Skupina Soupeři Výsledek
č.1 8:30 A 6-1 SK Slavia Praha – Bohemians 1905  6:3
č.2 8:55 A 5-2 Panathinaikos-Hajduk Split 3:5
č.3 9:20 A 4-3 AS Trenčín- Zbrojovka Brno 1:7
č.4 9:45 A 6-2 Bohemians 1905 – Hajduk Split 3:3
č.5 10:10 A 1-3 SK Slavia Praha– Zbrojovka Brno 2:2
č.6 10:35 A 5-4 Panathinaikos – AS Trenčín 3:2
č.7 11.00 A 6-3 Bohemians 1905 – Zbrojovka Brno 2:2
č.8 11.25 A 2-4 Hajduk Split- AS Trenčín 3:2
č.9 11.50 A 1-5 SK Slavia Praha – Panathinaikos 8:3
č.10 12.15 A 4-6 AS Trenčín – Bohemians 1905 4:4
č.11 12.40 A 3-5 Zbrojovka Brno – Panathinaikos 7:3
č.12 13.05 A 2-1 Hajduk Split – SK Slavia Praha 3:7

SOBOTA – odpoledne

Zápas Čas Skupina Soupeři Výsledek
č.13 13:30 B 6-1 ETO Gyor – AŠK Žilina  0:6
č.14 13:55 B 5-2 FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha 3:5
č.15 14:20 B 4-3 Hradec Králové – Sigma Olomouc 3:9
č.16 14:45 B 6-2 ETO Gyor – AC Sparta Praha 1:12
č.17 15:10 B 1-3 MŠK Žilina – Sigma Olomouc 3:5
č.18 15:35 B 5-4 FC Viktoria Plzeň – Hradec Králové 3:7
č.19 16.00 B 6-3 ETO Gyor – Sigma Olomouc 2:13
č.20 16.25 B 2-4 AC Sparta Praha – Hradec Králové 3:7
č.21 16.50 B 1-5 MŠK Žilina – FC Viktoria Plzeň  6:2
č.22 17.15 B 4-6 Hradec Králové – ETO Gyor 12:2
č.23 17.40 B 3-5 Sigma Olomouc – FC Viktoria Plzeň 7:4
č.24 18.05 B 2-1 AC Sparta Praha – MŠK Žilina 4:2

NEDĚLE – dopoledne

Zápas Čas Skupina Soupeři Výsledek
č.25 8:30 A 5-6 Panathinaikos – Bohemians 1905  4:7
č.26 8:55 A 4-1 AS Trenčín – SK Slavia Praha 1:6
č.27 9:20 A 3-2 Zbrojovka Brno – Hajduk Split 3:4
č.28 9:45 B 5-6 FC Viktoria Plzeň – ETO Gyor 7:3
č.29 10:10 B 4-1 Hradec Králové – MŠK Žilina 3:9
č.30 10:35 B 3-2 Sigma Olomouc – AC Sparta Praha 1:3
č.31 11.00 o 11. místo AS Trenčín – ETO FC Györi  9:1
č.32 11.30  o 9. místo Panathinaikos Soccer School – FC Viktoria Plzeň 6:10

NEDĚLE – odpoledne

Zápas Čas Soupeři Výsledek
č.33 12.00 čtvrtfinále 1 – SK Slavia Praha – Hradec Králové  3:5
č.34 12.30 čtvrtfinále 2 – Sigma Olomouc – Zbrojovka Brno  5:0
č.35 13.00 čtvrtfinále 3 – Hajduk Split – MŠK Žilina 2:3p
č.36 13.30 čtvrtfinále 4 – AC Sparta Praha – Bohemians 1905 3:0
č.37 14.00 semifinále o 5-8.místo – SK Slavia Praha – Brno 5:4p
č.38 14.30 semifinále o 5-8. místo – Hajduk Split – Bohemians 1905 6:3
č.39 15.00 semifinále  o 1-4. místo – Hradec Králové – Sigma Olomouc 2:1
č.40 15.30 semifinále o 1-4 .místo – MŠK Žilina – AC Sparta Praha  1:4
č.41 16.00 zápas o 7. místo – FC Zbrojovka Brno – Bohemians 1905 3:2p
č.42 16.30 zápas o 5. místo – SK Slavia Praha – Hajduk Split  5:3
č.43 17.00 zápas o 3. místo – Hradec Králové – MŠK Žilina 2:4
č.44 17.30 finále – Sigma Olomouc – AC Sparta Praha 2:3

18:15 Vyhlášení výsledků turnaje

Slavia International Cup

Základní skupiny – 29. 3. 2016

Kategorie U11

Skupina A

Čas Zápas Hřiště Výsledek
09:20 Beijing Guoan – SK Slavia Praha hřiště 1  1:6
14:00 Reprezentace ČR – Juventus FC hřiště 1 2:3
15:00 Beijing Guoan – Reprezentace ČR hřiště 3 3:9
16:00 Slavia Praha – Juventus FC hřiště 3 2:1
17:00 Juventus FC – Beijing Guoan hřiště 3 9:0
18:00 Slavia Praha – Reprezentace ČR hřiště 1 6:0

 

Skupina B

Čas Zápas Hřiště Výsledek
09:20 Shanghai Youth – AC Sparta Praha hřiště 3  0:2
14:00 MŠK Žilina – HNK Hajduk Split hřiště 3 0:2
15:00 Shanghai Youth – MŠK Žilina hřiště 1 3:3
16:00 AC Sparta Praha – HNK Hajduk Split hřiště 1 0:2
17:00 Shanghai Youth – HNK Hajduk Split hřiště 1 1:2
18:00 AC Sparta Praha – MŠK Žilina hřiště 3 3:0

 

Kategorie U12

Skupina A

Čas Zápas Hřiště Výsledek
09:20 Beijing Guoan – SK Slavia Praha hřiště 2  0:8
14:00 Reprezentace ČR – Juventus FC hřiště 2 0:3
15:00 Beijing Guoan – Reprezentace ČR hřiště 4 2:7
16:00 Slavia Praha – Juventus FC hřiště 4 0:0
17:00 Juventus FC – Beijing Guoan hřiště 4 4:0
18:00 Slavia Praha – Reprezentace ČR hřiště 2 1:3

 

Skupina B

Čas Zápas Hřiště Výsledek
09:20 Shanghai Youth – AC Sparta Praha hřiště 4  1:2
14:00 MŠK Žilina – HNK Hajduk Split hřiště 4 0:1
15:00 Shanghai Youth – MŠK Žilina hřiště 2 0:1
16:00 AC Sparta Praha – HNK Hajduk Split hřiště 2 3:0
17:00 Shanghai Youth – HNK Hajduk Split hřiště 2 1:2
18:00 AC Sparta Praha – MŠK Žilina hřiště 4 4:0

 

Zápasy o umístění – 31. 3. 2016

Kategorie U11

Čas Zápas Hřiště Výsledek
9:00 reprezentace ČR – MŠK Žilina hřiště 1 1:2
9:00 Shanghai Youth – Beijing Guoan hřiště 3 11:0
10:00 Slavia – Sparta hřiště 1 1:2
10:00 Hajduk Split – Juventus FC hřiště 3 4:0

 

Kategorie U12

Čas Zápas Hřiště Výsledek
9:00 SK Slavia Praha – Shanghai Youth hřiště 2 1:2
9:00 MŠK Žilina – Beijing Guoan hřiště 4 3:0
10:00 Juventus FC – Hajduk Split hřiště 2 3:0
10:00 Sparta – reprezentace ČR hřiště 4 1:1(1:3 PK)

 

Zápasy o konečné umístění
Kategorie U11:
11:00 Zápas o 7. místo: reprezentace ČR – Beijing Guoan 5:2
12:00 Zápas o 5. místo: MŠK Žilina – Shanghai Youth 0:2
13:00 Zápas o 3. místo: Slavia – Juventus 6:1
14:00 Finále: Hajduk Split- Sparta 4:1

Kategorie U12
11:00 Zápas o 7 . místo: Slavia – Beijing Guoan 6:2
12:00 Zápas o 5. místo: Shanghai Youth – MŠK Žilina 0:0 (8:7 po PK)
13:00 Zápas o 3. místo: Hajduk Split – Sparta 3:0
14:00 Finále: Juventus – reprezentace ČR 3:0

 

Pravidla turnaje

1.Hraje se podle pravidel FAČR a tohoto rozpisu.

2. Kategorie:

  • U12 (narozeni po 1.1.2004 a mladší)
  • U11 (narozeni po 1.1.2005 a mladší)

3. Každý tým je povinen předložit soupisku družstev s uvedením jména hráče, čísla hráče a data narození. Na požádání je tým povinen předložit pasy pro kontrolu totožnosti hráčů.

4. Počet hráčů: Na soupisce může mít každý tým 15 hráčů. Hraje se systémem 7+1 na polovině hrací plochy 60m dlouhé a 50m široké

5. Systém turnaje: 8 týmů je rozděleno do 2 skupin A a B po 4 týmech, kde každý tým odehraje 3 zápasy. Týmy, které se umístí na 3. a 4. místě v základní skupině budou hrát o konečně umístění 5.-8.místo křížovým způsobem (3.skupiny A – 4. skupiny B), poražení z těchto zápasů budou hrát o konečné 7.místo a vítězové těchto zápasů budou hrát o konečné 5.místo. Týmy, které se umístí na 1. a 2. místě v základní skupině budou hrát o konečně umístění 1.-4.místo křížovým způsobem (1.skupiny A – 2. skupiny B), poražení z těchto zápasů budou hrát o konečné 3.místo a vítězové těchto zápasů budou hrát o konečné 1.místo. Každý tým odehraje během turnaje 5 zápasů. Hodnocení zápasů: 3 body (vítězství), 1 bod (remíza) a 0 bodů (prohra).

O pořadí ve skupinách rozhoduje:

  1. Počet bodů
  2. Vzájemné utkání
  3. Rozdíl branek
  4. Větší počet vstřelených branek
  5. Los
  6. Při nerozhodném výsledku v zápasech o umístění se bude rozhodovat pomocí pokutových kopů, kdy se budou kopat 3 kopy a poté po jednom střelci až do rozhodnutí.

6.Hrací doba: V základních skupinách se hraje 2×15 minut, v zápasech o umístění se hraje 2×20 minut.

7.Hrací plocha: Hraje se na hřiště o rozměrech 60×50 metrů, které je vyznačeno lajnami, metami a brankovištěm. Hrát se bude na hřišti s travnatou plochou a na hřišti s umělým povrchem.

8.Branky: Hraje se na branky o velikosti 2×5 metrů.

9.Střídání: Střídat se může hokejovým způsobem, ale pouze v přerušené hře.

10. Vybavení: Každý tým musí mít 2 odlišné sady dresů. Právo volby dresů v případě shody má mužstvo uvedené v rozpise zápasů na prvním místě. Každý hráč musí mít stejné číslo po dobu celého turnaje.

11. Ofsajd: Neplatí

12. Hra brankáře: Brankář hraje rukou v brankovišti. Při kopu od branky se míče, dříve než přejde polovinu hřiště, musí dotknout jiný hráč, jinak následuje kop pro soupeře z poloviny hřiště. Hra brankáře ze hry není omezena, ze hry tedy může brankář hrát přes polovinu hřiště.

13. Malá domů: Neplatí a posuzuje se jako na velkém hřišti.

14.Pokutový kop: Zahrává se ze značky pokutového kopu ve vzdálenosti 7m a nařizuje se za přestupky bránícího hráče (včetně brankáře) v prostoru brankoviště.

Partneři turnaje